Aplikace na učení cizích jazyků: Které opravdu fungují?

Nemáte čas chodit na jazykové kurzy? Chcete se rychle a efektivně naučit cizí jazyk? Díky šikovným aplikacím se můžete učit kdykoliv a kdekoliv se vám zrovna zachce. Víme, které aplikace opravdu stojí za to vyzkoušet!
Zaujala Vás naše služba?
nebo zavolejte na: +420 724 734 535

Uvěřejněno: 29.11.2015 Autor: LS

překlady

WordReference

I když není tak populární jako Google Translate, pro studijní účely je mnohem vhodnější. Tento učiteli oblíbený nástroj je nejužitečnější při vyhledávání referencí pro slova jednotného čísla – pak vám ukáže nejrůznější možné významy včetně slov složených.

Memrise

Je ideální volbou pro každého, kdo ovládá angličtinu a chtěl by se naučit další jazyk. Můžete si zvolit kurzy v angličtině, francouzštině, italštině, ruštině či španělštině a vybrat z množství nabízených jazykových kurzů nejrůznějších obtížností. Zajímavým zpestřením jsou kurzy, které nahráli ostatní uživatelé.

Jakmile zvolíte kurz a obtížnost, začne vaše první lekce. Sadu nových slovíček se budete učit pomocí poslechu, obrázků i použití ve větách. Skvěle vám rozšíří zásobu.

Duolingo

Učení hrou – Duolingo vás bude pomocí her učit jazyk, který si vyberete. Tato aplikace vám umožní nastavit denní cíle, které vám bude připomínat a vy tak budete mít přehled o svém postupu. Skvělá volba pro všechny prokrastinátory!

Brainscape

Slovní zásobu španělštiny, francouzštiny i čínštiny se budete učit pomocí kartiček s anglickým překladem. Takže stejně jako Memrise se hodí pro ty z vás, kteří už ovládají angličtinu. Naučí vás také správnou výslovnost a je ideální pro vytvoření pevného základu, na kterém můžete stavět.Kalkulaci připravíme nejpozději do 60 minutBude se Vám věnovat

Probíhá nahrávání 0%
Vít Prošek

Věnuji se výuce jazyka, překladatelství a publikační činnosti více jak 10 let.


Proč službu od Profipřeklady?

Profesionální kvalita, maximální rychlost a příjemné ceny – to jsou profipřeklady.cz!

  • Rychlost. Odpověď na svou poptávku obdržíte během téhož pracovního dne. (Obvykle v řádu hodin či minut!)
  • Kvalita. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb.
  • Zkušenosti. Díky mnohaletým zkušenostem si poradíme i s náročnými odbornými texty.
  • Profesionalita. Naši překladatelé se specializují na širokou škálu oborů.
  • Prověření překladatelé. Spolupracujeme pouze se spolehlivými a zkušenými překladateli.
  • Rodilí mluvčí. Korektury textu provádějí rodilí mluvčí.
Reference
Je lepší škobrtnout nohama než jazykem. (Zenón z Kytia)