Do jakých jazyků překládáme

Množí se nám dotazy, zda přeložíme text do toho a onoho jazyka. Rozhodli jsme se ušetřit vám čas a sepsat, na které jazyky se nejčastěji zaměřujeme. Mrkněte na to.
Zaujala Vás naše služba?
nebo zavolejte na: +420 724 734 535

Uvěřejněno: 11.04.2019 Autor:

Překlady do angličtiny

Angličtina je nejvíce poptávaným jazykem a plaveme v ní lépe než ryba ve vodě. Přeložíme texty humanistické, technické, ekonomické, zdravotnické a řadu dalších.

Překlady do němčiny

S našimi německy mluvícími sousedy nemáme sebemenší problém. Přeložíme technické dokumentace, právní texty, jiné texty a samozřejmě také texty pro vaše podnikání.

Překlady do ruštiny

Na tento slovanský jazyk narážíme čím dál více. Jsme tu pro překlady obchodních a ekonomických textů, zabýváme se i právními a technickými překlady. Zvládneme odborné překlady i beletrii.

Překlady do francouzštiny

S francouzštinou s setkáte nejen ve Francii, ale také v Belgii, Švýcarsku, Kanadě a v řadě afrických zemí. Zkušeností máme dostatek, nejčastěji překládáme manuály a technické zprávy.

Překlady do španělštiny

Španělština je trochu paradox: Jedná se o jeden z nejvíce rozšířených jazyků a přesto je v Čechách kvalitních překladatelů jako šafránu. S námi nešlápnete vedle, zajistíme překlady textů odborných i filmů, knih a článků.

Překlady do slovenštiny

Že se v naší zemi každý hravě domluví slovensky, už dávno neplatí. Přesto je slovenštinu možné používat v řadě právních a úředních úkonů. Pokud potřebujete profi překlad, neváhejte se na nás obrátit.

Překlady do italštiny

Itálie je zajímavým trhem, kam expanduje řada českých firem. Ať už máte svůj zájem v Itálii nebo chcete uspokojit italské klienty v Čechách, rádi vám pomůžeme. Zajistíme překlady obchodní, technické, právní a další.

Překlady do polštiny

Polština je často terčem vtipů a všichni máme pocit, že se tak nějak domluvíme. Jestli se potřebujete dorozumět skutečně správně, gramaticky i stylisticky, obraťte se na nás. Nejčastěji se zabýváme obchodní korespondencí, ale pomůžeme s jakýmkoliv textem.

Do jakých jazyků překládáme

Nenašli jste jazyk na seznamu? Nezoufejte a ozvěte se, spolupracujeme s překladateli i do dalších jazyků.

Zajímá vás, jak přistupujeme k překladům? Pak si přečtěte 5 kroků, které čekají váš text.Kalkulaci připravíme nejpozději do 60 minutBude se Vám věnovat

Probíhá nahrávání 0%
Vít Prošek

Věnuji se výuce jazyka, překladatelství a publikační činnosti více jak 10 let.


Proč službu od Profipřeklady?

Profesionální kvalita, maximální rychlost a příjemné ceny – to jsou profipřeklady.cz!

  • Rychlost. Odpověď na svou poptávku obdržíte během téhož pracovního dne. (Obvykle v řádu hodin či minut!)
  • Kvalita. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb.
  • Zkušenosti. Díky mnohaletým zkušenostem si poradíme i s náročnými odbornými texty.
  • Profesionalita. Naši překladatelé se specializují na širokou škálu oborů.
  • Prověření překladatelé. Spolupracujeme pouze se spolehlivými a zkušenými překladateli.
  • Rodilí mluvčí. Korektury textu provádějí rodilí mluvčí.
Reference
Je lepší škobrtnout nohama než jazykem. (Zenón z Kytia)